LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

E-shopACERACER Aspire OneACER Aspire One 753 → LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753

LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753

Kód: 5LCD000
Popis: LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753
Sazba DPH: 0%
Cena bez DPH: e-mail
Cena s DPH: e-mail

LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753

 

Doplňující informace k položce LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753

Fotografie dílů v eshopu jsou pouze ilustrační a nezobrazují přesně konkrétní díl. Určující pro identifikaci dílu je NÁZEV POLOŽKY na této stránce zboží. 

Popis dílu LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 a jeho funkce :

LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 je základním výstupním zařízení notebooku, slouží ke komunikaci notebooku s uživatelem. V současnosti se používají displeje matné (matt) a lesklé (glossy) mnoha různých rozlišení a rozměrů. Při výběru vhodného displeje jsme omezení konstrukcí konkrétního typu notebooku. V naprosté většině případů platí, že do notebooku nelze osadit displej jiného rozměru a rozlišení, než jaký do něj před námi osadil výrobce. Neobjednávejte tedy pro notebook ACER Aspire One 753 jiný typ displeje než byl v notebooku osazen před jeho závadou. Můžete ale využít příležitosti k výměně LCD k záměně lesklého displeje za matný nebo naopak. Výhodou matného displeje je lepší čitelnost při okolním světle, lesklý displej je vhodnější k promítání filmů pro jeho vyšší kontrast a schopnost zobrazení sytě černé barvy. LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 doporučujeme vyměnit za matný s ohledem na primárnímu určení notebooku k práci. Ke správné funkci dílu LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 je nutné, aby byly nepoškozené rovněž klouby displeje, výztuhy, kabely, invertor a oba plasty displeje.


Položka LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 je považována za náhradní díl a proto je na ni poskytována záruka 6 měsíců, nikoliv 24 měsíců jako u spotřebního zboží. V souladu se zákonem jsou oprávněni opravovat notebooky, a tedy i měnit náhradní díly jako LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 , pouze osoby s platným oprávněním pro elektrotechnické práce v souladu s Vyhl. 50/78 Sb. Opravy notebooků osobami bez tohoto oprávnění jsou prováděny na vlastní nebezpečí.


ABAX servisní centrum s.r.o. neručí za jakékoli škody na majetku a zdraví osob, které vzniknou v souvislosti s dodanými náhradními díly následkem montáže nekvalifikovanými osobami. Rovněž nelze reklamovat náhradní díl LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 poškozený montáží osobou bez elektrotechnické kvalifikace.


Náhradní díl LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 , který zde nabízíme, splňuje všechna kritéria pro montáž do notebooku ACER Aspire One 753.


Nesplňujete-li kvalifikační předpoklady pro práci na elektrickém zařízení, můžeme Vám Váš notebook opravit naším vyškoleným servisním technikem. Cena opravy notebooku včetně montáže dílu LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753 a kompletního otestování funkčnosti dílu v notebooku, bude obvykle :

Cena opravy =

Cena náhradního dílu ....... 0 Kč
+ cena práce .............­.......... 1200 Kč
doprava v případě realizace opravy po celé ČR zdarma.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21% a jsou platné pouze pro objednávky realizované přes eshop


OBJEDNAT SERVIS


  • Náhradní díl „LCD panel-displej-display-monitor-obrazovka (jiný-na dotaz) pro notebook ACER Aspire One 753“ nakupujeme od společnosti ACER GROUP . Je určen výhradně pro notebook ACER Aspire One 753 .
  • Při použití dílu pro jiný model než ACER Aspire One 753 nezaručuje ACER servis funkčnost a záruku ani na dodaný náhradní díl, ani na takto opravený notebook.
  • S jakýmikoli závadami Vašeho notebooku ACER Aspire One 753 se můžete s důvěrou obrátit na náš kvalitní, rychlý a cenově dostupný SERVIS NOTEBOOKŮ ACER


Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.
ABAX – servisní centrum Úvodní stránka – servis notebooků, tiskáren, servis PC, opravy počítačů, servis UPS, opravna kamer, záchrana dat, obnova dat


Zpět


Proč nás

Aktuality

31.8.2016 Bezkonkurenční servis notebooků

notebooky-opravy-nahled.jpg
Bezkonkurenční servis notebooků Porouchal se vám notebook a rychle potřebujete jeho servis? Jestli… Více
-

15.2.2009 Prevence se Vašemu notebooku vyplatí

oprava-notebooku-1.jpg
Notebooky se těší přízni spotřebitelů a pomalu, ale jistě nahrazují u mnoha uživatelů klasické stol… Více
-

25.8.2008 Levná výměna displeje LCD pro notebooky

lcd_nb1.jpg
Ušetříme Vám peníze za nový LCD displej, který se Vám rozbil / porouchal na Vašem notebooku Au… Více
-

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz